Boxspring, americké kontinentální postele

Rádi by jste si pořídili opravdu luxusně vyhlížející postel? Zkuste si vybrat u nás. V nabídce najdete luxusní boxspring - kontinentální postele pro uživatele hledající maximální komfort a kvalitu spánku přinášející kombinace dvou typů pružinových matrací položených na sobě s povrchovým toperem. Boxspring postele SNOOZE nabízejí možnost individuální výroby na míru. Můžete si tak nechat vyrobit svůj jedinečný originál naladěný na styl Vašeho domova. 

Někdy jsou tyto postele nazývány také jako americké postele, ale stále se jedná o jeden a ten stejný druh výrobku. V našich prodejnách jsme připravěni vám poskytnout veškerou pomoc s výběrem vaší nové postele. V případě, že raději nakoupíte ze svého domova online, poradíme vám na chatu, telefonicky či emailem. Neváhejte se na nás obrátit, my opravdu rozumíme sortimentu, který nabízíme. 

A nezapomeťe, že u nás můžete také nakoupit postele z masivu, matrace či rošty do postelí

Luxusní postel boxspring SNOOZE 180x200 pro náročné uživatele...

- 10%
běžna cena 77 000 Kč
Vaše cena: 69 300 Kč

Boxspring PREMIUM Murano s úložným prostorem a s rošty v ceně postele...

Vaše cena: 15 590 Kč

Boxspring PREMIUM Lucia s úložným prostorem a s rošty v ceně postele....

novinka
Vaše cena: 15 590 Kč

Kontinentální postel - boxspring RENÉE 180x200 (základní box rovný) s...

- 25%
běžna cena 22 000 Kč
Vaše cena: 16 500 Kč

Kontinentální postel Riviéra s úložným prostorem přístupným od nohou ...

- 20%
běžna cena 21 238 Kč
novinka
Vaše cena: 16 990 Kč

Odborník na zdravý spánek radí

Ing. Ludmila Šabršulová

Výrobce matrací SNOOZE s.r.o. 

Krása a vůně přírodního dřeva, snadná údržba, antialergické vlastnosti, vysoká pevnost a další obdobně pozitivní přívlastky to je jen část  vlastností u postelí z masivu neboli k dřevěné posteli. Nabídka postelí z masivu na https://www.znackove-spani.cz/postele-z-masivu je také zaměřena na zvýšenou lehací plochu, možnost úložných prostorů, vysokou nosnost, výběr z několika typů dřevin (buk, dub, borovice, smrk, bříza apod.), barevných odstínů a rozměrů. Rozmanitost designu více než 300 typů dřevěných postelí tak uspokojí snad všechny zákazníky požadující přírodní materiály ve své ložnici. Řada postelí z nabídky postelí a ložnic na https://www.znackove-spani.cz/postele-loznice je vyráběna pouze pro prodejny SNOOZE značkové spaní Olomouc, Otrokovice, Ostrava a Frýdek Místek https://www.znackove-spani.cz/prodejny, které lze zakoupit pouze na těchto prodejnách. Jedná se například o masivní postele: Michaela https://www.znackove-spani.cz/michaela-postel-masivni-borovice, Panama https://www.znackove-spani.cz/panama-postel-masivni-buk, Yvetta https://www.znackove-spani.cz/yvetta-postel-masivni-buk, Mona https://www.znackove-spani.cz/mona-postel-masivni-buk, Monaco https://www.znackove-spani.cz/monaco-postel-masivni-buk a další. 

Správně zvolená kvalitní celomasivní postel je mnohdy cenově náročnější než standardní válendy, ale tato investice se Vám může až několikanásobně vrátit v její dlouhodobé životnosti. 

Číst více ..

 

Najdete nás i v našich kamenných prodejnách

Studentská 4
779 00 Olomouc
588 881 160
OC Paráda Dobrovského 3680
738 01 Frýdek-Místek
607 034 304
tř. Osvobození 175
765 02 Otrokovice
577 477 564