Hledáte postele a ložnice z masivu? U nás najdete více jak 200 typů masivních postelí z kvalitního dřeva.

Přes 200 typů postelí a ložnic z masivu za příznivé ceny od českých výrobců, to je aktuální nabídka prodejen SNOOZE značkové spaní. Prohlédněte si kompletní sortiment ložnic a postelí, seřaďte si jednotlivé postele podle ceny nebo podle použitého masivu - dřeva pro výrobu postele. Bukové nebo dubové postele nabízí vyšší pevnost a životnost, borovicové nebo smrkové postele zase nižší pořizovací cenu a venkovský styl. Vybírejte si z různých barevných odstínů postelí, volte správné rozměry postele, vhodnou výšku lehací plochy a přizpůsobte si tak postel pro Vaše potřeby a postavu. Do nabídky zařazujeme pouze postele s vysokou kvalitou zpracování, která Vám zajistí dlouhou životnost.

Nezapomínáme při kompletaci postele nebo celé ložnice, také na nejdůležitější součást postele, kterou je vhodná kvalitní matrace a rošt. Zde již doporučujeme navštívit některou z prodejen SNOOZE značkové spaní českého výrobce matrací SNOOZE š.r.o. v Olomouci, Frýdku Místku, nebo Otrokovicích, kde Vám s výběrem správné matrace a roštu pomohou naši odborní prodejci a také si zde můžete prohlédnout ukazku provedení námi nabízených postelí.

Využijte akčních slev ve SNOOZE značkové spaní, souhrn cenově zvýhodněných postelí, matrací a dalších doplňků pro Vaši ložnici najdete v odkazu  akční nabídka

Nenechte si ujít novinky ze světa zdravého spaní. Každý měsíc zasíláme nové rady a tipy

Najdete nás i v našich kamenných prodejnách

Studentská 4
779 00 Olomouc
588 881 160
OC Paráda Dobrovského 3680
738 01 Frýdek-Místek
607 034 304
tř. Osvobození 175
765 02 Otrokovice
577 477 564