Přistýlky na matrace

Trápí vás mírné proleženiny na starší matraci a zatím ji nemůžete nebo jen nechcete měnit za jinou? Nebo máte naopak kvalitní novou matraci a chcete mít jistotu, že si ji hned mechanicky neopotřebíte a nezničíte? Řešením může být vhodně vybraná přistýlka na matraci, někdy známá také jako krycí matrace, vrchní matrace či topper. Krycí matraci jednoduše položíte na stávající matraci a poslouží vám jednak jako další ochranná vrstva, jednak při správně zvoleném materiálu také zvýší pohodlí při odpočinku a spánku.

V sortimentu přistýlkových matrací SNOOZE najdete značkové vrchní matrace z paměťové pěny nebo ze studené pěny ve všech dostupných velikostech. Pořídíte tak topper na klasická jednolůžka ve standardním rozměru 90 × 200 cm i celoplošné vrchní matrace v rozměru 180 × 200 cm, které krásně zakryjí celé dvoulůžko. Překážkou pro nás nebude ani jakýkoli atypický rozměr na míru. Používáním krycí matrace s kvalitním potahem si v každém případě prodlužíte životnost klasické matrace, zlepšíte lehací komfort a usnadníte si celkovou údržbu matrace.

Krycí matrace Jane ze studené...

Vaše cena: 1 880 Kč

Krycí matrace Anne z...

Vaše cena: 2 520 Kč

Přistýlka FE z kvalitní paměťové ...

- 25%
běžna cena 3 970 Kč
Vaše cena: 2 978 Kč

Krycí matrace Loren ze studené...

Vaše cena: 2 310 Kč

Krycí matrace Ella z...

Vaše cena: 3 210 Kč

Odborník na zdravý spánek radí

Ing. Ludmila Šabršulová

Výrobce matrací SNOOZE s.r.o. 

Dnes již většinou víme, že pro správný výběr a nákup optimální matrace je nejvhodnější navštívit specializovanou prodejnu a kde si matrace vyzkoušíte a získáte odborné informace. Nově se u řady prodejců objevují nabídky také na zapůjčení matrace pro jejich možné vyzkoušení a následné vyhodnocení jeli matrace vhodná.

Je pro správný výběr matrace potřebné jejich několika-denní nebo až několika-týdenní vyzkoušení, když i na správně zvolené matraci se můžete z počátku užívání (až 2-3týdny) cítit "rozlámaně" než si tělo přivykne na novou podpěru? Co se děje s použitými vrácenými matracemi? Byl čas k otestování matrace dostatečně dlouhý, aby byla opravdu zjištěna jejich vhodnost? 

U nákupu matrací SNOOZE tyto otázky řešit nemusíte. Matrace SNOOZE se již ve výrobě konstrukčně, materiálově a tvrdostně přizpůsobují pro určitou skupinu uživatelů dané postavy - váhy. Každá matrace SNOOZE je certifikována tak, aby bylo zřejmé pro jakého budoucího uživatele je vhodná a garantuje tak správný výběr matrace viz Certifikát GARANCE správného výběru matrace SNOOZE

 

 

Najdete nás i v našich kamenných prodejnách

Studentská 4
779 00 Olomouc
588 881 160
OC Paráda Dobrovského 3680
738 01 Frýdek-Místek
607 034 304
tř. Osvobození 175
765 02 Otrokovice
577 477 564