Matrace do postýlky

Přemýšlíte nad tím, jaká je nejlepší matrace do postýlky je pro váš malý poklad nejvhodnější? Část zákazníků je stále přesvědčená o tom, že do dětské postýlky stačí pouze obyčejná molitanová matrace. Ale opravdu chcete aby vaše dítě spalo na matraci na které vy ochotni spát nejste? Přeci jen děti v postýlce tráví mnohem více času než dospělí a proto zde na kvalitě neobyčejně záleží.

V naší nabídce neleznete sice jen jeden typ, ale jedná se o nejlepší kvalitu, která zajistí vaší ratolesti pohodlný a zdravý spánek po celou noc.  Matrace do dětské postýlky v rozměru 60 x 120 nebo 70 x 140  jsou standartní velikostí postýlek prodávaných v České republice. A pokud by vám rozměr snad nevyhovoval, můžeme vám vyrobit dětskou matraci na míru v jakémkoliv požadovaném rozměru.

 

Dětská matrace Adélka do dětských postýlek.

 

Vaše cena: 1 908 Kč

Odborník na zdravý spánek radí

Ing. Ludmila Šabršulová

Výrobce matrací SNOOZE s.r.o. 

Každá značka výrobku by měla mít své charakteristické provedení nebo nastavení, kterým se odlišuje od konkurenčních výrobků. Stejně by to mělo být i u matrací. Podívejte se na charakteristické vlastnosti a provedení matrací SNOOZE, kterými se odlišují od svých konkurentů v tomto krátkém videu ANIMACE MATRACÍ REGINA ANNE A REGINA JANE. Všechny matrace SNOOZE jsou originálními produkty z produkce SNOOZE s.r.o. Jsme pyšní na to, že máme vlastní koncepci a směr. Nemusíme se tak rozhlížet u konkurentů a píšeme náš vlastní příběh.

KOMPLETNÍ SEZNAM VIDEO ANIMACÍ MATRACÍ SNOOZE 

Najdete nás i v našich kamenných prodejnách

Studentská 4
779 00 Olomouc
588 881 160
OC Paráda Dobrovského 3680
738 01 Frýdek-Místek
607 034 304
tř. Osvobození 175
765 02 Otrokovice
577 477 564