Matrace do postýlky

Přemýšlíte nad tím, jaká je nejlepší matrace do postýlky je pro váš malý poklad nejvhodnější? Část zákazníků je stále přesvědčená o tom, že do dětské postýlky stačí pouze obyčejná molitanová matrace. Ale opravdu chcete aby vaše dítě spalo na matraci na které vy ochotni spát nejste? Přeci jen děti v postýlce tráví mnohem více času než dospělí a proto zde na kvalitě neobyčejně záleží.

V naší nabídce neleznete sice jen jeden typ, ale jedná se o nejlepší kvalitu, která zajistí vaší ratolesti pohodlný a zdravý spánek po celou noc.  Matrace do dětské postýlky v rozměru 60 x 120 nebo 70 x 140  jsou standartní velikostí postýlek prodávaných v České republice. A pokud by vám rozměr snad nevyhovoval, můžeme vám vyrobit dětskou matraci na míru v jakémkoliv požadovaném rozměru.

 

Matrace do dětských postýlek.

 

Vaše cena: 1 908 Kč

Odborník na zdravý spánek radí

Ing. Ludmila Šabršulová

Výrobce matrací SNOOZE s.r.o. 

Dnes již většinou víme, že pro správný výběr a nákup optimální matrace je nejvhodnější navštívit specializovanou prodejnu a kde si matrace vyzkoušíte a získáte odborné informace. Nově se u řady prodejců objevují nabídky také na zapůjčení matrace pro jejich možné vyzkoušení a následné vyhodnocení jeli matrace vhodná.

Je pro správný výběr matrace potřebné jejich několika-denní nebo až několika-týdenní vyzkoušení, když i na správně zvolené matraci se můžete z počátku užívání (až 2-3týdny) cítit "rozlámaně" než si tělo přivykne na novou podpěru? Co se děje s použitými vrácenými matracemi? Byl čas k otestování matrace dostatečně dlouhý, aby byla opravdu zjištěna jejich vhodnost? 

U nákupu matrací SNOOZE tyto otázky řešit nemusíte. Matrace SNOOZE se již ve výrobě konstrukčně, materiálově a tvrdostně přizpůsobují pro určitou skupinu uživatelů dané postavy - váhy. Každá matrace SNOOZE je certifikována tak, aby bylo zřejmé pro jakého budoucího uživatele je vhodná a garantuje tak správný výběr matrace viz Certifikát GARANCE správného výběru matrace SNOOZE

 

 

Najdete nás i v našich kamenných prodejnách

Studentská 4
779 00 Olomouc
588 881 160
OC Paráda Dobrovského 3680
738 01 Frýdek-Místek
607 034 304
tř. Osvobození 175
765 02 Otrokovice
577 477 564