Matrace do postýlky

Přemýšlíte nad tím, jaká je nejlepší matrace do postýlky je pro váš malý poklad nejvhodnější? Část zákazníků je stále přesvědčená o tom, že do dětské postýlky stačí pouze obyčejná molitanová matrace. Ale opravdu chcete aby vaše dítě spalo na matraci na které vy ochotni spát nejste? Přeci jen děti v postýlce tráví mnohem více času než dospělí a proto zde na kvalitě neobyčejně záleží.

V naší nabídce neleznete sice jen jeden typ, ale jedná se o nejlepší kvalitu, která zajistí vaší ratolesti pohodlný a zdravý spánek po celou noc.  Matrace do dětské postýlky v rozměru 60 x 120 nebo 70 x 140  jsou standartní velikostí postýlek prodávaných v České republice. A pokud by vám rozměr snad nevyhovoval, můžeme vám vyrobit dětskou matraci na míru v jakémkoliv požadovaném rozměru.

 

Dětská matrace Adélka do dětských postýlek.

 

Vaše cena: 1 908 Kč

Odborník na zdravý spánek radí

Ing. Ludmila Šabršulová

Výrobce matrací SNOOZE s.r.o. 

Krása a vůně přírodního dřeva, snadná údržba, antialergické vlastnosti, vysoká pevnost a další obdobně pozitivní přívlastky to je jen část  vlastností u postelí z masivu neboli k dřevěné posteli. Nabídka postelí z masivu na https://www.znackove-spani.cz/postele-z-masivu je také zaměřena na zvýšenou lehací plochu, možnost úložných prostorů, vysokou nosnost, výběr z několika typů dřevin (buk, dub, borovice, smrk, bříza apod.), barevných odstínů a rozměrů. Rozmanitost designu více než 300 typů dřevěných postelí tak uspokojí snad všechny zákazníky požadující přírodní materiály ve své ložnici. Řada postelí z nabídky postelí a ložnic na https://www.znackove-spani.cz/postele-loznice je vyráběna pouze pro prodejny SNOOZE značkové spaní Olomouc, Otrokovice, Ostrava a Frýdek Místek https://www.znackove-spani.cz/prodejny, které lze zakoupit pouze na těchto prodejnách. Jedná se například o masivní postele: Michaela https://www.znackove-spani.cz/michaela-postel-masivni-borovice, Panama https://www.znackove-spani.cz/panama-postel-masivni-buk, Yvetta https://www.znackove-spani.cz/yvetta-postel-masivni-buk, Mona https://www.znackove-spani.cz/mona-postel-masivni-buk, Monaco https://www.znackove-spani.cz/monaco-postel-masivni-buk a další. 

Správně zvolená kvalitní celomasivní postel je mnohdy cenově náročnější než standardní válendy, ale tato investice se Vám může až několikanásobně vrátit v její dlouhodobé životnosti. 

Číst více ..

 

Najdete nás i v našich kamenných prodejnách

Studentská 4
779 00 Olomouc
588 881 160
OC Paráda Dobrovského 3680
738 01 Frýdek-Místek
607 034 304
tř. Osvobození 175
765 02 Otrokovice
577 477 564