NOON polštář - nastavitelná náplň z paměťové pěny

Polštář Noon s náplní z drcené paměťové (líné) pěny PREMIOCEL visco s možností individuálního nastavení množství náplně v polštáři.

Vyrobeno v ČR

  • Kód produktu: PN50x70
Na objednávku, dodání do 1 - 2 týdnů
  • Vaše cena: 2 290 Kč

Popis

Jedinečnou předností polštáře NOON je možná regulace množství náplně (drtě z paměťové pěny) – každý si tak může výšku a naplnění polštáre upravit dle vlastního požadavku. Náplň do polštáře lze zakoupit i samostatně. Polštář NOON je vhodný při problémech s krční páteří i jako prevence. Při ležení na zádech i na boku je páteř ve správné poloze. Polštář se přizpůsobí tvaru hlavy, krku a šíje, aniž by vytvářel protitlak. Díky unikátní konstrukci a použitým značkovým materiálům nabízí polštář Noon příjemný a pohodlný spánek, výtečnou hygienu i údržbu a možnost individuálního nastavení náplně polštáře.
Noon je polštár klasického tvaru a je složený ze dvou částí – obalu a náplně. Obal je vyroben z viskoelastické pěny CELLPUR a je opatřen zipem. CELLPUR obsahuje celulózu, která na sebe váže vlhkost, rychle ji odpaří a zajistí tak příjemné a suché klima celého polštáre. Náplň polštáře tvoří malé kousky viskoelastické pěny PREMIOCEL visco. Polštář zajistí při ležení správnou podpěru krční páteře při zachování příjemného pohodlí. 
Snímatelný potah polštáře Noon je vyroben z kvalitní elastické látky s moderním designem, která je velmi příjemná na dotek. Potah má vysokou odolnost a zachovává pri ležení maximální paměťový efekt polštáře. Potah lze prát do 60 °C.

* certifikát Öko-Tex (zaručuje nepřítomnost alergenních a jiných škodlivých látek)

Máte zájem o produkt nebo se chcete informovat?
Neváhejte se na nás obrátit!

Tel: 577 477 564
Mobil: 702 185 599

Odpovíme vám do 2 pracovních dnů.
Vaše údaje nebudeme nikde zveřejňovat.

Nenechte si ujít novinky ze světa zdravého spaní. Každý měsíc zasíláme nové rady a tipy

Najdete nás i v našich kamenných prodejnách

Studentská 4
779 00 Olomouc
588 881 160
OC Paráda Dobrovského 3680
738 01 Frýdek-Místek
607 034 304
tř. Osvobození 175
765 02 Otrokovice
577 477 564