SNOOZE značkové spaní - specialista na zdravý spánek

SNOOZE značkové spaní jsou specializované podnikové prodejny tradičního českého výrobce matrací SNOOZE s.r.o. v Ostravě, Olomouci, Frýdku-Místku a Otrokovicích se zaměřením na kompletní vybavení Vaší ložnice. Naše mnohaleté zkušenosti v oblasti zdravého spaní, vysoká kvalita výhradně českých produktů za rozumnou cenu a kvalitní služby - servis Vám přináší záruku spokojenosti. Spolu s našimi výrobky - matracemi SNOOZE a nově také postelemi SNOOZE, najdete v nabídce také více než 350 typů postelí, přávážně z masivního dřeva, kompletní ložnice, rošty a doplňky,  jako jsou polštáře s ložními soupravami.

Naším cílem je nabízet kvalitní výrobky, které mají vysoké užitné vlastnosti a dlouhou životnost. Sortiment matrací zahrnuje širokou škálu materiálů a možnost sestavení lehací plochy podle individuálních požadavků. Nabízíme matrace pro různé věkové i váhové kategorie. Pro výrobu používáme pouze ověřené materiály nejvyšší kvality. Při vývoji a testování matrací spolupracujeme s odborníky, jejichž obor souvisí se zdravým spánkem.

V nabídce najdete také širokou nabídku oblíbených rozkládacích postelí, boxspringové - kontinentální postele a studentský nebo dětský nábytek.  Polštáře a přikrývky jsou také důležitou součástí výbavy pro spánek, proto i jim věnujeme náležitou pozornost.

Spánek je individuální záležitost. Každý jsme jiný a každý potřebujeme jinou matraci. U nás si můžete vybrat. Potřebné informace při výběru Vaší postele, matrace, roštů nebo doplňků Vám poskytnou také naši odborní prodejci v prodejnách SNOOZE značkové spaní. Navštivte naše firemní prodejny SNOOZE značkové spaní v Olomouci, Ostravě, ve Frýdku-Místku nebo v Otrokovicích.

Náš servis prodejem zboží nekončí a tak si můžete objednat SNOOZE dopravu i montáž Vaší zakázky. Podmínky přeravy SNOOZE naleznete zde.

 

 

Najdete nás i v našich kamenných prodejnách

Studentská 4
779 00 Olomouc
588 881 160
OC Paráda Dobrovského 3680
738 01 Frýdek-Místek
607 034 304
tř. Osvobození 175
765 02 Otrokovice
577 477 564