Ortopedické matrace

Kvalitní ortopedické matrace SNOOZE jsou ideální volbou pro všechny, které trápí bolavá záda. Matrace jsou vybaveny ortopedickým lamelovým roštem, který zabezpečuje správnou polohu těla v jakékoliv pozici při vašem odpočinku. Díky tomuto roštu je  Díky konstukci našich matrací je vaše tělo dokonale podepřeno a nedochází tak nesprávné poloze páteře. Jelikož je základem matrace lamelový rošt, uvnitř matrace je dostatečné množství vzduchových kapes a to napomáhá jejímu větrání a odvádění vlhkosti

Výhody ortopedických matrací SNOOZE

  • Špičková kvalita

  • 5 váhových kategorií dle váhy uživatele

  • Nastavení anatomických zón

  • Volba materiálu povrchu matrace, který určuje její komfort

  • Vynikající prodyšnost 

 

 
 

Lamelová matrace v 5 tvrdostech (váhových kategoriích).

...
- 40%
běžna cena 13 200 Kč
SUPER AKCE
Vaše cena: 7 920 Kč

Matrace v 5 tvrdostech s možností úpravy zdarma po zakoupení.

...
- 35%
běžna cena 16 400 Kč
SUPER AKCE
Vaše cena: 10 660 Kč

Lamelová...

- 40%
běžna cena 16 400 Kč
Vaše cena: 9 840 Kč

Lamelová matrace s 5 váhovými kategoriemi s povrchovou vrstvou z...

- 40%
běžna cena 16 400 Kč
novinka
Vaše cena: 9 840 Kč

Lamelová matrace v 5 tuhostech a povrchem z viscoelastické (paměťové)...

- 40%
běžna cena 16 400 Kč
SUPER AKCE
Vaše cena: 9 840 Kč

Lamelová matrace s nastavením podle váhy a výšky budoucího uživatele s...

- 20%
běžna cena 16 400 Kč
SUPER AKCE
Vaše cena: 13 120 Kč

Odborník na zdravý spánek radí

Ing. Ludmila Šabršulová

Výrobce matrací SNOOZE s.r.o. 

Krása a vůně přírodního dřeva, snadná údržba, antialergické vlastnosti, vysoká pevnost a další obdobně pozitivní přívlastky to je jen část  vlastností u postelí z masivu neboli k dřevěné posteli. Nabídka postelí z masivu na https://www.znackove-spani.cz/postele-z-masivu je také zaměřena na zvýšenou lehací plochu, možnost úložných prostorů, vysokou nosnost, výběr z několika typů dřevin (buk, dub, borovice, smrk, bříza apod.), barevných odstínů a rozměrů. Rozmanitost designu více než 300 typů dřevěných postelí tak uspokojí snad všechny zákazníky požadující přírodní materiály ve své ložnici. Řada postelí z nabídky postelí a ložnic na https://www.znackove-spani.cz/postele-loznice je vyráběna pouze pro prodejny SNOOZE značkové spaní Olomouc, Otrokovice, Ostrava a Frýdek Místek https://www.znackove-spani.cz/prodejny, které lze zakoupit pouze na těchto prodejnách. Jedná se například o masivní postele: Michaela https://www.znackove-spani.cz/michaela-postel-masivni-borovice, Panama https://www.znackove-spani.cz/panama-postel-masivni-buk, Yvetta https://www.znackove-spani.cz/yvetta-postel-masivni-buk, Mona https://www.znackove-spani.cz/mona-postel-masivni-buk, Monaco https://www.znackove-spani.cz/monaco-postel-masivni-buk a další. 

Správně zvolená kvalitní celomasivní postel je mnohdy cenově náročnější než standardní válendy, ale tato investice se Vám může až několikanásobně vrátit v její dlouhodobé životnosti. 

Číst více ..

 

Najdete nás i v našich kamenných prodejnách

Studentská 4
779 00 Olomouc
588 881 160
OC Paráda Dobrovského 3680
738 01 Frýdek-Místek
607 034 304
tř. Osvobození 175
765 02 Otrokovice
577 477 564