Polohovací postele

Polohovací postele nejsou určeny pouze pro seniory. Odpočinek si může dopřát každý, obvzláště pokud se před spaním rádi ponoříte do napínavého čtení. Díky polohovacím roštům je možné je možné upravit nastavení pro hlavu i nohy a budete si hovět v poloze pro vás naprosto ideální. A pokud si pořídíte elektrický polohovací rošt, nemusíte nic nastavovat manuálně a vše ovládáte pouze stiskem tlačítka. Samozřejmě nejvhodnější jsou právě pro naše prarodiče, kteří z nějakého důvodu mají stížený pohyb a tak si polohu postele mohou dle libosti upravovat. 

Vyberte si v našem eshopu či prodejnách vhodnou zdravotní postel s polohovacím roštem. Pokud potřebujete poradit, neváhejte nás kontaktovat. Pracovníci našich prodejen zdravého spaní Snooze vám rádi poradí s výběrem vhodné postele.

Postel Michelle s čalouněným čelem v provedení dřevěná dýha -...

novinka
Vaše cena: 22 680 Kč

...

Vaše cena: 16 064 Kč

Postel Ole v provedení borovice masiv...

Vaše cena: 14 110 Kč

Postel TOP EXCLUSIVE Lusso s úložným prostorem a s rošty v ceně postele...

novinka
Vaše cena: 12 490 Kč

Sofia postel, čelo rovné čtverečky - masivní buk.

- 33%
běžna cena 31 390 Kč
Vaše cena: 21 031 Kč

Postel TOP EXCLUSIVE Grande s úložným prostorem a s rošty v ceně...

novinka
Vaše cena: 13 490 Kč

Postel Thomas v provedení masivní smrk.

 

Vaše cena: 8 540 Kč

Postel LUXUS Adele  s úložným prostorem a s rošty v ceně postele.

novinka
Vaše cena: 10 990 Kč

Postel Calinda v provedení masivní buk průběžka + buk cink s povrchovou...

- 20%
běžna cena 20 969 Kč
Vaše cena: 16 775 Kč

Postel SOFIE - provedení masivní buk průběžka.

 

Vaše cena: 12 690 Kč

Postel Manhattan 3 z masivního buku - průběžná lamela.

- 33%
běžna cena 28 343 Kč
Vaše cena: 18 990 Kč

Postel s čalouněným...

Vaše cena: 20 286 Kč

Stránky

Odborník na zdravý spánek radí

Ing. Ludmila Šabršulová

Výrobce matrací SNOOZE s.r.o. 

Krása a vůně přírodního dřeva, snadná údržba, antialergické vlastnosti, vysoká pevnost a další obdobně pozitivní přívlastky to je jen část  vlastností u postelí z masivu neboli k dřevěné posteli. Nabídka postelí z masivu na https://www.znackove-spani.cz/postele-z-masivu je také zaměřena na zvýšenou lehací plochu, možnost úložných prostorů, vysokou nosnost, výběr z několika typů dřevin (buk, dub, borovice, smrk, bříza apod.), barevných odstínů a rozměrů. Rozmanitost designu více než 300 typů dřevěných postelí tak uspokojí snad všechny zákazníky požadující přírodní materiály ve své ložnici. Řada postelí z nabídky postelí a ložnic na https://www.znackove-spani.cz/postele-loznice je vyráběna pouze pro prodejny SNOOZE značkové spaní Olomouc, Otrokovice, Ostrava a Frýdek Místek https://www.znackove-spani.cz/prodejny, které lze zakoupit pouze na těchto prodejnách. Jedná se například o masivní postele: Michaela https://www.znackove-spani.cz/michaela-postel-masivni-borovice, Panama https://www.znackove-spani.cz/panama-postel-masivni-buk, Yvetta https://www.znackove-spani.cz/yvetta-postel-masivni-buk, Mona https://www.znackove-spani.cz/mona-postel-masivni-buk, Monaco https://www.znackove-spani.cz/monaco-postel-masivni-buk a další. 

Správně zvolená kvalitní celomasivní postel je mnohdy cenově náročnější než standardní válendy, ale tato investice se Vám může až několikanásobně vrátit v její dlouhodobé životnosti. 

Číst více ..

 

Najdete nás i v našich kamenných prodejnách

Studentská 4
779 00 Olomouc
588 881 160
OC Paráda Dobrovského 3680
738 01 Frýdek-Místek
607 034 304
tř. Osvobození 175
765 02 Otrokovice
577 477 564