Dýhované postele, DTD nebo lamino

Postele vyrobené z přírodní dýhy DTD nebo umělé dýhy LTD nabízí kvalitní ekonomické řešení postele. Díky široké nabídce typů dekorů lamina lze tyto postele velmi dobře kombinovat se stávajícím nábytkem z Vašeho domova. U postelí z LTD Karlo, Ella, Tandem, Jora, Marika, Tina a dalších nabízí výrobce prodlouženou garanci kvality na odýhování 10 let. Dýhované postele z nabídky SNOOZE přinášejí uživatelům díky svému kvalitnímu provedení dlouhou životnost, dostatečnou pevnost a vzhledovou stálost.

Akce:  SLEVA 1000,-    na všechny typy dvoupostelí  PODMÍNKY AKCE ZDE 

Postel Mamma v provedení dýha dub světlý - povrchová úprava kombinace...

Vaše cena: 25 840 Kč

Kvalitní postel ...

novinka
Vaše cena: 9 890 Kč

Designová postel Ella...

Vaše cena: 9 716 Kč

Kvalitní postel ...

novinka
Vaše cena: 19 490 Kč

Kvalitní postel Ella...

Vaše cena: 9 047 Kč

Kvalitní postel Karlo...

Vaše cena: 8 562 Kč

Rozkládací postel Tandem Klasik bez područek - provedení LTD.

Vaše cena: 17 616 Kč

Rozkládací postel Tandem Klasik s vysokým čelem (levé nebo pravé) -...

Vaše cena: 17 789 Kč

Rozkládací postel Tandem Plus s područkami - provedení LTD imitace...

Vaše cena: 17 932 Kč

Postel Michelle, čelo 5 příček, v provedení dřevěná dýha -...

novinka
Vaše cena: 14 810 Kč

Postel Mamma v provedení dýha dub světlý ...

Vaše cena: 19 760 Kč

Postel s čalouněným...

Vaše cena: 14 599 Kč

Stránky

Odborník na zdravý spánek radí

Ing. Ludmila Šabršulová

Výrobce matrací SNOOZE s.r.o. 

Krása a vůně přírodního dřeva, snadná údržba, antialergické vlastnosti, vysoká pevnost a další obdobně pozitivní přívlastky to je jen část  vlastností u postelí z masivu neboli k dřevěné posteli. Nabídka postelí z masivu na https://www.znackove-spani.cz/postele-z-masivu je také zaměřena na zvýšenou lehací plochu, možnost úložných prostorů, vysokou nosnost, výběr z několika typů dřevin (buk, dub, borovice, smrk, bříza apod.), barevných odstínů a rozměrů. Rozmanitost designu více než 300 typů dřevěných postelí tak uspokojí snad všechny zákazníky požadující přírodní materiály ve své ložnici. Řada postelí z nabídky postelí a ložnic na https://www.znackove-spani.cz/postele-loznice je vyráběna pouze pro prodejny SNOOZE značkové spaní Olomouc, Otrokovice, Ostrava a Frýdek Místek https://www.znackove-spani.cz/prodejny, které lze zakoupit pouze na těchto prodejnách. Jedná se například o masivní postele: Michaela https://www.znackove-spani.cz/michaela-postel-masivni-borovice, Panama https://www.znackove-spani.cz/panama-postel-masivni-buk, Yvetta https://www.znackove-spani.cz/yvetta-postel-masivni-buk, Mona https://www.znackove-spani.cz/mona-postel-masivni-buk, Monaco https://www.znackove-spani.cz/monaco-postel-masivni-buk a další. 

Správně zvolená kvalitní celomasivní postel je mnohdy cenově náročnější než standardní válendy, ale tato investice se Vám může až několikanásobně vrátit v její dlouhodobé životnosti. 

Číst více ..

 

Najdete nás i v našich kamenných prodejnách

Studentská 4
779 00 Olomouc
588 881 160
OC Paráda Dobrovského 3680
738 01 Frýdek-Místek
607 034 304
tř. Osvobození 175
765 02 Otrokovice
577 477 564