Postele z masivu mohou být na celý život.

Krása a vůně přírodního dřeva, snadná údržba, antialergické vlastnosti, vysoká pevnost a další obdobně pozitivní přívlastky to je jen část  vlastností postelí z masivu. Nabídka postelí z masivu na https://www.znackove-spani.cz/postele-z-masivu je také zaměřena na zvýšenou lehací plochu, možnost úložných prostorů, vysokou nosnost, výběr z několika typů dřevin (buk, dub, borovice, smrk, bříza apod.), barevných odstínů a rozměrů. Rozmanitost designu více než 300 typů dřevěných postelí tak uspokojí snad všechny zákazníky požadující přírodní materiály ve své ložnici. 

Kvalitní celomasivní postel mívá vyšší pořizovací náklady, ale tato investice se Vám jistě vrátí v její dlouhodobé životnosti. Možnost opakovaného rozložení a složení bez ztráty pevnosti postele a vysoká povrchová odolnost (zejména u provedení buk, dub) umožní masivní posteli být součástí Váší domácnosti po celoý život. 

Číst více ..

 

Ani ten nejlepší celomasivní rám postele však nezajistí optimální podpěru těla. Důležitou součástí postele je matrace a k ní vhodný typ roštu. Výběru vhodné matrace tak věnujte minimálně stejnou pozornost jako výběru rámu postele. Matrace SNOOZE https://www.znackove-spani.cz/matrace vyrábíme a přizpůsobujeme postavě (váze) budoucího uživatele a jeho požadavku na pohodlí horní lehací plochy, čímž zajistíme optimální výběr matrace.

Jako jediný výrobce v České republice máme matrace certifikovány Certifikátem GARANCE vhodnosti matrace, který Vám napomůže k správnému výběru matrace. Bližší informace o certifikací matrací SNOOZE zde.

Ing. Ludmila Šabršulová

Výrobce matrací SNOOZE s.r.o. 

Najdete nás i v našich kamenných prodejnách

Studentská 4
779 00 Olomouc
588 881 160
OC Paráda Dobrovského 3680
738 01 Frýdek-Místek
607 034 304
tř. Osvobození 175
765 02 Otrokovice
577 477 564