Potah na matrace

Kvalitní potah matrace je důležitou součástí každé matrace SNOOZE, který vytváří kontaktní oddělovací plochu mezi spáčem a jádrem matrace. Potahy SNOOZE jsou vyráběny s důrazem na možnost snadné a kvalitní údržby praním (potah lze rozdělit na 2 samostatné poloviny), zajištění dlouhé životnosti pomocí antižmolkové úpravy povrchu látek a maximální hygieny využitím antibakteriálních úprav u látek (obsah iontů stříbra) nebo použitím přírodních materiálů tencel, bambus.

Potah s vysokým obsahem přírodních vláken Tencel.

- 10%
běžna cena 1 940 Kč
SUPER AKCE
Vaše cena: 1 746 Kč

Snooze Silver je potah matrace s ionty stříbra.

Vaše cena: 1 940 Kč

Potah matrace Adaptic z elastické látky.

Vaše cena: 1 940 Kč

Potah matrace Bamboo z elastické látky s bambusovým vláknem.

Vaše cena: 1 940 Kč

Potah matrace Snooze Active se zvýšenou odolností.

Vaše cena: 2 540 Kč

Potah matrace Medicott s možností praní až do 90°C.

- 10%
běžna cena 2 540 Kč
SUPER AKCE
Vaše cena: 2 286 Kč

Luxusní potah matrace Snooze Visco s paměťovou pěnou.

Vaše cena: 2 540 Kč

Odborník na zdravý spánek radí

Ing. Ludmila Šabršulová

Výrobce matrací SNOOZE s.r.o. 

Dnes již většinou víme, že pro správný výběr a nákup optimální matrace je nejvhodnější navštívit specializovanou prodejnu a kde si matrace vyzkoušíte a získáte odborné informace. Nově se u řady prodejců objevují nabídky také na zapůjčení matrace pro jejich možné vyzkoušení a následné vyhodnocení jeli matrace vhodná.

Je pro správný výběr matrace potřebné jejich několika-denní nebo až několika-týdenní vyzkoušení, když i na správně zvolené matraci se můžete z počátku užívání (až 2-3týdny) cítit "rozlámaně" než si tělo přivykne na novou podpěru? Co se děje s použitými vrácenými matracemi? Byl čas k otestování matrace dostatečně dlouhý, aby byla opravdu zjištěna jejich vhodnost? 

U nákupu matrací SNOOZE tyto otázky řešit nemusíte. Matrace SNOOZE se již ve výrobě konstrukčně, materiálově a tvrdostně přizpůsobují pro určitou skupinu uživatelů dané postavy - váhy. Každá matrace SNOOZE je certifikována tak, aby bylo zřejmé pro jakého budoucího uživatele je vhodná a garantuje tak správný výběr matrace viz Certifikát GARANCE správného výběru matrace SNOOZE

 

 

Najdete nás i v našich kamenných prodejnách

Studentská 4
779 00 Olomouc
588 881 160
OC Paráda Dobrovského 3680
738 01 Frýdek-Místek
607 034 304
tř. Osvobození 175
765 02 Otrokovice
577 477 564