Potahy

Matrace SNOOZE nabízejí několik typů potahů. Všechny potahy jsou vyrobeny z kvalitních textilií s důrazem na jejich užitné vlastnosti a dlouhou životnost. Potahy jsou vyrobeny ze dvou samostatných částí spojených zdrhovadlem po celém obvodu matrace - manipulace s potahy a jejich údržba je tak jednodušší. Ceník příplatků za příplatkové potahy zde.

Potah SNOOZE Silver je vysoce kvalitní potah pro matrace SNOOZE. Látka obsahuje ionty stříbra. Tato úprava dodává potahu antibakteriální - antiplísňové vlastnosti. Potah je snímatelný a lze jej prát do 60 °C. Dvě protižmolkové povrchové úpravy látky dodávájí potahu zvýšenou odolnost a životnost.

 Potah SNOOZE Active je luxusní potah obsahující ionty stříbra (tato úprava dodává potahu antibakteriální a antiplísňové vlastnosti) a vlákna Tencel - přírodní celulóza, zajišťují výborný odvod vlhkosti. Potah je snímatelný, dělitelný na 2 poloviny a lze jej prát do 60 °C. 

Potah SNOOZE Visco je luxusní potah s novým designem a prošitím 1,5 cm viscoelastické pěny v horní části jedné z polovin potahu. Touto úpravou potah navyšuje komfort matrace. Látka obsahuje ionty stříbra. Tato úprava dodává potahu antibakteriální a antiplísňové vlastnosti. Potah je snímatelný a lze jej ručně prát do 40 °C

Potah MEDICOTT Potah MEDICOTT® obsahuje ionty stříbra, které zajištují jeho antibakteriální vlastnosti a je vhodný také pro děti, alergiky a astmatiky. Potah velmi dobře odvádí vlhkost. Speciální úprava potahu umožnuje jeho praní až do 90 °C.

Potahy s čalouněnou látkou jsou vhodné pro matrace používané v rozkládacích postelích. Výběr z několika čalouněných látek: Goren, Bombay a Deli (praní na 30°C) v kombinaci s matracovým potahem New Jersey. Lehací plocha: New Jersey, sedací a boční části: čalounění.

Potah TENCEL obsahuje vysoký podíl vláken Tencel (přírodní celulóza). Nabízí příjemné klima při spánku a zajišťuje výborný odvod vlhkosti. Potah má vysokou odolnost proti oděru a žmolkování. Výplň potahu tvoří duté vlákno. Potah lze prát do 60°C.

Potah New Jersey je cenově příznivou variantou matrací SNOOZE. Obsahuje vysoký podíl vláken Tencel (přírodní celulóza). Nabízí příjemné klima při spánku a zajištuje výborný odvod vlhkosti. Potah má vysokou odolnost proti oděru a žmolkování. Výplň potahu tvoří duté vlákno. Potah lze prát do 60°C.

Najdete nás i v našich kamenných prodejnách

Studentská 4
779 00 Olomouc
588 881 160
OC Paráda Dobrovského 3680
738 01 Frýdek-Místek
607 034 304
tř. Osvobození 175
765 02 Otrokovice
577 477 564