Potahy

Matrace SNOOZE nabízejí několik typů potahů. Všechny potahy jsou vyrobeny z kvalitních textilií s důrazem na jejich užitné vlastnosti a dlouhou životnost. Potahy jsou vyrobeny ze dvou samostatných částí spojených zdrhovadlem po celém obvodu matrace - manipulace s potahy a jejich údržba je tak jednodušší. Ceník příplatků za příplatkové potahy zde.

Potah SNOOZE Silver je vysoce kvalitní potah pro matrace SNOOZE. Látka obsahuje ionty stříbra. Tato úprava dodává potahu antibakteriální - antiplísňové vlastnosti. Potah je snímatelný a lze jej prát do 60 °C. Dvě protižmolkové povrchové úpravy látky dodávájí potahu zvýšenou odolnost a životnost.

 Potah SNOOZE Comfort je kvalitní potah s novým designem. Látka obsahuje ionty stříbra. Tato úprava dodává potahu antibakteriální a antiplísňové vlastnosti. Potah je snímatelný a lze jej prát do 60 °C.

Potah SNOOZE Visco je luxusní potah s novým designem a prošitím 1,5 cm viscoelastické pěny v horní části jedné z polovin potahu. Touto úpravou potah navyšuje komfort matrace. Látka obsahuje ionty stříbra. Tato úprava dodává potahu antibakteriální a antiplísňové vlastnosti. Potah je snímatelný a lze jej ručně prát do 40 °C.

Potah GALAXY je vyroben z kvalitní elastické látky bez prošité výplně. Potah má moderní design a je velmi příjemný na dotek. Ideální potah pro matrace, které mají na povrchu viscoelastickou pěnu – potah zachovává při ležení maximální paměťový efekt matrace. Potah je snímatelný a lze jej prát do 60 °C.

Potah MEDICOTT Potah MEDICOTT® obsahuje ionty stříbra, které zajištují jeho antibakteriální vlastnosti a je vhodný také pro děti, alergiky a astmatiky. Potah velmi dobře odvádí vlhkost. Speciální úprava potahu umožnuje jeho praní až do 90 °C.

Potah NOON Premio 3D je image potah s boční ventilační mřížkou pro nejlepší odvod vlhkosti. Potah obsahuje vysoký podíl vláken Tencel (přírodní celulóza). Nabízí příjemné klima při spánku a zajišťují výborný odvod vlhkosti. Potah má vysokou odolnost proti oděru a žmolkování. Výplň potahu tvoří duté vlákno. Potah lze prát do 60°C.

Potah TENCEL obsahuje vysoký podíl vláken Tencel (přírodní celulóza). Nabízí příjemné klima při spánku a zajišťuje výborný odvod vlhkosti. Potah má vysokou odolnost proti oděru a žmolkování. Výplň potahu tvoří duté vlákno. Potah lze prát do 60°C.

Potah New Jersey je cenově příznivou variantou matrací SNOOZE. Obsahuje vysoký podíl vláken Tencel (přírodní celulóza). Nabízí příjemné klima při spánku a zajištuje výborný odvod vlhkosti. Potah má vysokou odolnost proti oděru a žmolkování. Výplň potahu tvoří duté vlákno. Potah lze prát do 60°C.

Najdete nás i v našich kamenných prodejnách

Studentská 4
779 00 Olomouc
588 881 160
OC Paráda Dobrovského 3680
738 01 Frýdek-Místek
607 034 304
tř. Osvobození 175
765 02 Otrokovice
577 477 564