Lednové slevy 10 - 50% na matrace, rošty a postele.

V lednu 2018 na prodejnách SNOOZE značkové spaní v Ostravě, Olomouci, Frýdku Místku a Otrokovicích ušetříte při akčních slevách 10 - 50% u matrací, roštů a vybraných postelí. Kompletní akční nabídka matrací, postelí a roštů zde http://www.znackove-spani.cz/akcni-nabidka.

Kompletní nabídka postelí a ložnic z masivního dřeva, čalouněné postele nebo postele z lamina (LTD - imitace dřeva) najdete na http://www.znackove-spani.cz/postele-loznice.

Vykročte do nového roku v plné síle po kvalitním spánku. Správně vyladěná ložnice je to nejlepší co můžete udělat pro svůj odpočinek! 

Nevíte si rady při výběru správné matrace? Jak si správně vybrat matraci Vám také pomůže náš konfigurátor matrací zde http://www.znackove-spani.cz/konfigurator-matraci. Pro optimální výběr matrace lze ovšem doporučit pouze návštěvu specializované prodejny typu prodejen SNOOZE značkové spaní, kde Vám odborní prodejci pomohou při správném výběru matrace a matraci si zde můžete vyzkoušet. Ve SNOOZE prodejnách jste přímo u výrobce matrací, tedy další důvod navíc proč navštívit právě prodejny SNOOZE značkové spaní. 

Několik rad a tipů jak zlepšit Váš spánek, jak vybrat správnou matraci a další informace z oblasti ložnicového nábytku nadete také zde http://www.znackove-spani.cz/tipy-a-rady. 

Nenechte si ujít novinky ze světa zdravého spaní. Každý měsíc zasíláme nové rady a tipy

Najdete nás i v našich kamenných prodejnách

Studentská 4
779 00 Olomouc
588 881 160
OC Paráda Dobrovského 3680
738 01 Frýdek-Místek
607 034 304
tř. Osvobození 175
765 02 Otrokovice
577 477 564