Video

Charakteristické vlastnosti matrací SNOOZE nejlépe prezentují matrace Regina Anne a Regina Jane

Čím se odlišují matrace SNOOZE od ostatních matrací? To nejlépe vystihuje video popisující základní vlastnosti nejprodávanějších pěnových matrací Regina Anne a Regina Jane. Složené - nelepené provedení základní + roznášecí matrace zajistí 100% oboustranné využití všech jejich částí, možnost údržby - výměny jednotlyvých částí a díky použití výhradně kvalitních materiálů také dlouhou životnost.

Certifikace matrací SNOOZE "Certifikát GARANCE vhodnosti matrace" zajistí správný a bezstarostný výběr matrací. Ustálená - léty prověřená nabídka matrací SNOOZE a klinické testování matrací v nemocničních zařízení nám umožnilo jako prvnímu výrobci matrací v ČR takto certifikovat své matrace. 

Odkazy na matrace z videa: Regina Anne a Regina Jane

Luxusní matrace Dania Magic HD

Luxusní latexová matrace Dania Magic z TOP latexové pěny a PUR pěny. Duren. Matrace nabízí vysoký komfort, optimální podpěru těla a individuální přizpůsobení tuhosti matrace uživateli i v průběhu používání matrace.

Další informace o latexové matraci zde: Dania Magic

Pěnová matrace SNOOZE Carmen Anne

Komfortní pěnová matrace SNOOZE Carmen Anne nabízí čtyři varianty matrace v jedné. Nastavte si pohodlí ležení na míru pro Váš zdravý spánek.

Další informace o pěnové matraci zde: Carmen Anne

Najdete nás i v našich kamenných prodejnách

Studentská 4
779 00 Olomouc
588 881 160
OC Paráda Dobrovského 3680
738 01 Frýdek-Místek
607 034 304
tř. Osvobození 175
765 02 Otrokovice
577 477 564